• zaloguj się
  • utwórz konto
Rekrutacja 2022 - poznaj Uniwersytet Opolski i

Dane prezentowane na tej stronie mają charakter ogólny. Wybierz rekrutację, aby zobaczyć informacje z nią związane.

wybierz rekrutację

Kontakt z Komisjami rekrutacyjnymi

Numery kontaktowe do poszczególnych Komisji rekrutacyjnych dostępne na stronach zawierających opis oferty studiów (menu Oferta lub Jednostki)

Witamy w internetowej rekrutacji na studia w Uniwersytecie Opolskim

Oferta kształcenia oraz szczegółowe informacje dotyczące zasad kwalifikacji na studia dostępne są po wybraniu odpowiedniej rekrutacji

Informacje ogólne dotyczące rekrutacji (terminy, opłaty, wymagane dokumenty itp.) dostępne są pod adresem www.uni.opole.pl w zakładce Kandydat

Rejestracja w systemie IRK

Aby założyć konto kandydackie w systemie IRK, należy wybrać opcję utwórz konto z menu u góry. 

Po założeniu konta w systemie IRK, należy uzupełnić swoje dane osobowe oraz zarejestrować się na kierunek, którym kandydat jest zainteresowany. Kandydaci na drugi stopień, którzy nie znają numeru dyplomu (są w trakcie obrony pracy licencjackiej/inżynierskiej), proszeni są o wpisywanie fikcyjnego numeru  „-1”. Po obronie pracy proszę wpisać prawidłowy numer dyplomu.

Wszystkie informacje rekrutacyjne dotyczące zakwalifikowania kandydata do przyjęcia na studia, wpisanie na listę rezerwową i decyzje o przyjęciu, będą umieszczane wyłącznie na koncie indywidualnym kandydata.

Ewentualne pytania związane z rejestracją przez WWW prosimy kierować na adres: rekrutacja@uni.opole.pl

Rejestracja na kierunek - Kandydacie - ważna informacja!

W celu zapisania się na kierunek należy wejść w: "Moje konto"-> "Formularze osobowe" -> "Wykształcenie" - Dokumenty - Nowa matura. Następnie wpisać rok uzyskania dokumentu: 2022 i  wybrać ”Edytuj wyniki egzaminów”. Na wyświetlonym formularzu proszę zaznaczyć jakie egzaminy będą/były zdawane w kolumnie "Czy zdawane" (po lewej stronie). Stawiamy tylko znaczki, bez podawania wyników. Nie należy wprowadzać fikcyjnych wyników (można je będzie uzupełnić gdy już będą znane). Proszę zapisać dane (przycisk "Zapisz"). Następnie z oferty należy wybrać kierunek i kliknąć 'zapisz się'. Po zapisaniu się, w zakładce "Płatności" pojawią się dane do wykonania przelewu opłaty rekrutacyjnej.