Problem z akceptacją zdjęcia?

| Arkadiusz Różycki

Przede wszystkim zdjęcie powinno być dobrej jakości. Jego tło powinno być gładkie, najlepiej białe, ale koniecznie nie zlewające się z widoczną na zdjęciu osobą. Twarz musi być skierowana prosto w obiektyw aparatu a głowa nie może być przekrzywiona i musi być widoczna w całości. Zalecany rozmiar wgrywanego zdjęcia to minimum 1000x1250 pikseli. Wprawdzie system zaakceptuje zdjęcia o rozmiarze 500x625, ale nie pozwoli on na ewentualne wykadrowanie w wyniku czego twarz na zdjęciu będzie zbyt mała w stosunku do wymagań.