System "nie wpuszcza mnie" na program!

| Arkadiusz Różycki

Aby móc zapisać się na dany kierunek w przypadku gdy, wyniki egzaminów/matur/dyplomów nie są nam jeszcze znane należy wejść w: "Moje konto"-> "Formularze osobowe" -> "Wykształcenie" -> i dla wybranego egzaminu kliknąć ”Edytuj wyniki egzaminów”. Na wyświetlonym formularzu zanzaczamy jakie egzaminy były zdawane w kolumnie "Czy zdawane" (po lewej stronie). Stawiamy tylko znaczki, bez podawania wyników. Nie należy wprowadzać fikcyjnych wyników - można je będzie uzupełnić w późniejszym terminie przed wskazanym przez komisję terminem kwalifikacji.