Zwrot opłaty rekrutacyjnej

Opłaty wniesione przez kandydata nie podlegają zwrotowi.

Wyjątkiem są następujące przypadki:

1. nieotwarcie kierunku studiów spowodowane małą liczbą kandydatów;

2. pomyłki kandydata związanej z wpłatą w zawyżonej wysokości;

3. nieważnej rejestracji – braku zapisu na kierunek lub wniesienie opłaty po terminie. Wypisanie z kierunku musi nastąpić najpóźniej w ostatnim dniu rejestracji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących opłaty rekrutacyjnej zapraszam do zapoznania się z materiałami umieszczonymi na stronie: www.uni.opole.pl -> zakładka "Kandydat" -> "Studia 2019/2020" -> "Opłata rekrutacyjna".