Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu została włączona do Uniwersytetu Opolskiego jako Wydział Nauk o Zdrowiu. Tym samym kandydaci stali się kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Niektóre z warunków rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/21 mogły ulec zmianie ale wymagania rekrutacyjne pozostawiono bez zmian.
Unia Europejska
Rekrutacja 2020 - poznaj Uniwersytet Opolski

Kontakt

Pytania dotyczące rekrutacji lub konkretnych studiów będących w ofercie Uniwersytetu Opolskiego prosimy zadawać ze strony studiów, korzystając z przycisku Zadaj pytanie w związku z tymi studiami, lub bezpośrednio ze strony Moje konto → Pomoc. Tak zadane pytanie trafi bezpośrednio do koordynatora rekrutacji lub studiów, który będzie w stanie udzielić rzeczowych i precyzyjnych wyjaśnień.

Chcę zadać pytanie dotyczące oferty studiów lub procesu rekrutacji

Poniższy adres służy do kontaktu z zespołem programistów, odpowiedzialnych za serwis od strony technicznej. Należy z niego korzystać jedynie w przypadku problemów technicznych z funkcjonowaniem serwisu. Informatycy nie udzielają odpowiedzi na pytania dotyczące oferty uczelni ani procesu rekrutacyjnego.

Chcę napisać wiadomość do zespołu technicznego