• zaloguj się
  • utwórz konto

Dane prezentowane na tej stronie mają charakter ogólny. Wybierz rekrutację, aby zobaczyć informacje z nią związane.

wybierz rekrutację

Aktualności

Ogólne

Pamiętajmy o terminie na dostarczenie kompletu dokumentów

| Grzegorz Haber

Drodzy Kandydaci,
(I tura rekrutacji: studia licencjackie, inżynierskie i jednolite magisterskie)

Do jutrzejszego popołudnia tzn. do środy, 26 lipca, do godz. 15:00 Komisje Rekrutacyjne czekają na Was i na Wasze dokumenty. Dziękujemy, że chcecie być z nami! :)

Koniec rejestracji na studia I stopnia (I Tura)

| Grzegorz Haber

Drodzy Kandydaci,
 
Jeszcze tylko dzisiaj (wtorek, 11 lipca 2023) możecie się zapisać i wykonać przelew opłaty, by wziąć udział w rekrutacji w I turze na studia licencjackie, inżynierskie i jednolite magisterskie. Prosimy sprawdzić, czy wszystkie potrzebne działania zostały przez Państwa wykonane.
 
Jutro rejestracja zostanie zablokowana do czasu podjęcia decyzji o uruchomieniu II tury rekrutacji.

 

Brak sukcesu maturalnego? Spokojnie, możemy poczekać!

| Grzegorz Haber

Jeżeli nie powiodło Wam się na maturze - spokojnie na Was poczekamy do września! Prosimy o wykonanie prostej czynności technicznej: wycofanie rejestracji (zakładka "Zgłoszenia rekrutacyjne" - (x wycofaj) ). Umożliwi to zwrot opłaty (na Wasz wniosek) lub pozostawienie jej na ewentualną drugą turę po poprawieniu matury (trzymamy kciuki za jej wynik - to już 8 września 2023r. :)

Ps. Wycofanie rejestracji będzie możliwe tylko do jutra, czyli do wtorku, 11 lipca 2023r.

Gratulujemy sukcesu maturalnego!

| Grzegorz Haber

Drogi Maturzysto, wielkie brawa dla Ciebie.

Pierwszy krok do zostania studentem Uniwersytetu Opolskiego już za Tobą.

Prosimy, pamiętaj o kluczowym terminie: we wtorek, 11 lipca 2023 roku kończy się termin rejestracji na studia.

Wsparcie kandydatów udzielane przez Komisje Rekrutacyjne

| Grzegorz Haber

Drodzy Kandydaci,

Jeżeli macie pytania, uwagi lub wątpliwości - korzystajcie ze wsparcia Komisji Rekrutacyjnych. Osoby w nich pracujące są do Waszej dyspozycji: chętnie pomogą i wesprą w procesie rekrutacji.

 

Dane Komisji znajdzie na stronach z opisami poszczególnych kierunków studiów. Zapraszamy do rejestracji!

Udany start rekrutacji 2023/2024!

| Grzegorz Haber

Dziękujemy kandydatom za okazane zaufanie i dokonanie wczesnej rejestracji na studia. Cieszymy się, że chcecie zostać studentami Uniwersytetu Opolskiego.
 
Zwróćcie uwagę na kluczowe terminy rekrutacji i bądźmy w kontakcie. W przypadku jakichkolwiek pytań do Waszej dyspozycji pozostają komisje rekrutacyjne oraz nasze Centrum Rekrutacji.

 

4 maja: Zakończenie rejestracji dla absolwentów "starej matury" na kierunek lekarski i farmację

| Grzegorz Haber

Czwartek, 4 maja 2023 r. jest ostatnim dniem rejestracji i ostatnim dniem wniesienia opłaty rekrutacyjnej dla absolwentów „starej matury”, starających się o przyjęcie na kierunek lekarski i farmację.

Kandydaci, którzy nie wniosą opłaty w tym terminie nie zostaną dopuszczeni do egzaminu. Egzaminy odbędą się w terminach opublikowanych w harmonogramie, zgodnie z kalendarzem matur CKE

Rejestracja na wybrany kierunek

| Ewelina Zalas

W celu zapisania się na wybrany kierunek należy wejść w: "Moje konto"-> "Formularze osobowe" -> "Wykształcenie" - Dokumenty - np. Nowa matura. Następnie wpisać rok uzyskania dokumentu: np. 2023 i  wybrać ”Edytuj wyniki egzaminów”. Na wyświetlonym formularzu proszę zaznaczyć jakie egzaminy będą/były zdawane w kolumnie "Czy zdawane" (po lewej stronie). Stawiamy tylko znaczki, bez podawania wyników. Nie należy wprowadzać fikcyjnych wyników (można je będzie uzupełnić później, gdy już będą znane). Proszę zapisać dane (przycisk "Zapisz"). Następnie z oferty należy wybrać kierunek i kliknąć "zapisz się". Po zapisaniu się, w zakładce "Płatności" pojawią się dane do wykonania przelewu opłaty rekrutacyjnej.

Konto kandydata

| Ewelina Zalas

Aby założyć konto w systemie IRK, należy wybrać opcję utwórz konto z menu u góry. 

Po założeniu konta, należy uzupełnić swoje dane osobowe oraz zarejestrować się na kierunek, którym kandydat jest zainteresowany. Kandydaci na drugi stopień, którzy nie znają numeru dyplomu (są w trakcie obrony pracy licencjackiej/inżynierskiej), proszeni są o wpisywanie fikcyjnego numeru  „-1”. Po obronie pracy proszę wpisać prawidłowy numer dyplomu.

Wszystkie informacje rekrutacyjne dotyczące zakwalifikowania kandydata do przyjęcia na studia, wpisanie na listę rezerwową i decyzje o przyjęciu, będą umieszczane wyłącznie na koncie indywidualnym kandydata.

Ewentualne pytania związane z rejestracją przez WWW prosimy kierować na adres: rekrutacja@uni.opole.pl