Unia Europejska

Rekrutacja zimowa 2018/2019

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Witamy w internetowej rekrutacji na studia rozpoczynające się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.

Dodatkowe informacje:

Szczegółwe informacje dotyczące rekrutacji dostępne sa pod adresem http://www.uni.opole.pl/ w zakładce Kandydat

 

Rejestracja w systemie IRK

Aby założyć konto kandydackie w systemie IRK, należy wybrać opcję utwórz konto z menu u góry. 

Po założeniu konta w systemie IRK, należy uzupełnić swoje dane osobowe oraz zarejestrować się na kierunek, którym kandydat jest zainteresowany. Kandydaci na drugi stopień, którzy nie znają numeru dyplomu (są w trakcie obrony pracy licencjackiej/inżynierskiej), proszeni są o wpisywanie fikcyjnego numeru  „-1”. Po obronie pracy proszę wpisać prawidłowy numer dyplomu.

Wszystkie informacje rekrutacyjne dotyczące zakwalifikowania kandydata do przyjęcia na studia, wpisanie na listę rezerwową i decyzje o przyjęciu, będą umieszczane wyłącznie na koncie indywidualnym kandydata.

 

Opłaty rekrutacyjne 

 

Szczegóły dotyczące sposobu wnoszenia opłaty rekrutacyjnej zamieszczone sa pod linkiem opłaty rekrutacyjne

Dane dla przelewów transgranicznych:

Santander Bank S.A.

SWIFT: WBK PP LPP

 

Przed numerem rachunku bankowego należy dodać znaki "PL"

 

Terminy

Rejestracja kandydatów rozpoczyna się 18 grudnia 2018 roku, a kończy 12 lutego 2019 roku. Dokumenty można składać od 29 stycznia 2019 roku.  Ostateczny termin złożenia dokumentów upływa 12 lutego 2019 r. Nie złożenie dokumentów w tym terminie  będzie traktowane jako rezygnacja z podjęcia studiów na UO.

Jeżeli pozostaną wolne miejsca, to kandydaci na drugi stopień mogą być przyjmowani do 8 marca 2019 roku (termin ostateczny). W dodatkowym naborze liczy się tylko kolejność składania dokumentów w komisji rekrutacyjnej. Kandydat po zarejestrowaniu się w IRK i zapłaceniu opłaty rekrutacyjnej (85 zł), składa bezzwłocznie dokumenty w komisji  i otrzymuje decyzję o przyjęciu.

 

 

Pomoc, kontakt

Numery kontaktowe do poszczególnych Komisji rekrutacyjnych dostępne na stronach zawierających opis oferty studiów (menu Oferta lub Jednostki)

Ewentualne pytania związane z rekrutacją prosimy kierować na adres:

 

Ewentualne pytania związane z rejestracją przez WWW prosimy kierować na adres: rekrutacja@uni.opole.pl